| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP Mobility 14-inch Laptop Case | €21.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 356 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 437 g |
| Iepakojuma platums | 356 mm |
| Iepakojuma dziļums | 260 mm |
| Iepakojuma augstums | 38 mm |
| Iepakojuma svars | 437 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Paletes svars | 219 g |
| Paletes svars | 219 kg |