| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Torba za prenosnik HP Prelude Pro Rec (3E2P1AA) | €35.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,9 cm |
| Somas veids | Kurjersoma |
| Materiāls | Poliesters, Polietilēns |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 450 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 315 mm |
| Svars | 440 g |
| Iepakojuma platums | 450 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma augstums | 315 mm |
| Iepakojuma svars | 440 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |