| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
HP Professional 14.1-inch Laptop Bag | €34.90 |
|
www.topbiz.fr |
HP Sacoche pour ordinateur portable Professional 14,1 pouces | €42.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,8 cm |
| Somas veids | Kurjersoma |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | HP |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 380 mm |
| Dziļums | 270 mm |
| Augstums | 52 mm |
| Svars | 490 g |
| Iepakojuma platums | 380 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 52 mm |
| Iepakojuma svars | 540 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |