| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Slim 12.5-inch Sleeve | €40.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 31,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Audums |
| Produkta galvenā krāsa | Melns, Pelēks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 232 mm |
| Svars | 230 g |