Ražotājs: Kensington
Modelis: K68403WW
EAN: 0085896684039
Kensington K68403WW. Somas veids: Mugursoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 40,6 cm (16"), Priekšējo kabatu skaits: 1, Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 40,6 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Dzimtes tips | Abiem dzimumiem |
| Patērētāju vecumposms | Pieaugušo |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | Jā |
| Ārējās kabatas | Priekšējā kabata, Sānu kabata |
| Priekšējā kabata | Jā |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Rokturi pārnēsāšanai | Jā |
| Pleca siksna | Jā |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 320 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 445 mm |
| Iepakojuma svars | 880 g |