| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Lenovo ThinkPad Executive Leather Case 4X40E77322 | €93.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,8 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Āda |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Pleca siksna | Jā |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 318 mm |
| Dziļums | 387 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Svars | 1,24 kg |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 351 x 263 x 36,4 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |