Ražotājs: NGS
Modelis: PASSENGERPLUS
EAN: 8435430604641
NGS Monray Passenger Plus. Somas veids: Portfelis, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 45,7 cm (18"), Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 670 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NGS Monray Passenger Plus portatīvo datoru soma & portfelis 45,7 cm (18") Melns | €14.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 45,7 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Neilons |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Dzimtes tips | Abiem dzimumiem |
| Patērētāju vecumposms | Pieaugušo |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Noņemama plecu siksna | |
| Pleca siksna | |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 452 mm |
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 325 mm |
| Svars | 670 g |
| Iepakojuma platums | 670 mm |
| Iepakojuma dziļums | 472 mm |
| Iepakojuma augstums | 420 mm |
| Papildus informācija | |
| Rokturis(i) | |