| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Platinet laptop bag 15.6″ York, black (41759) | €24.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Poliamīds |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Pleca siksna | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 390 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 520 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 385 x 275 x 39 mm |