Ražotājs: Targus
Modelis: TSB921EU
EAN: 5051794024463
Targus Balance EcoSmart 15.6". Somas veids: Mugursoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"), Rokturi pārnēsāšanai. Svars: 1,24 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Targus 15.6IN BALANCE ECO SMART BACKPACK Black, Reppu | €80.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Paplašināms | |
| Tabletes nodalījums | |
| Priekšējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 469 mm |
| Dziļums | 318 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 1,24 kg |
| Skaļums | 24 L |
| Iepakojuma platums | 180 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma augstums | 510 mm |
| Iepakojuma svars | 1,29 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 50 cm |
| Transportējamās kastes garums | 80 cm |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 7,63 kg |
| Daudzums uz paletes | 45 pcs |
| Transportējamās kastes augstums | 34 cm |
| Oriģinālās kastes platums | 500 mm |
| Kastes garums (Master) | 800 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 340 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,63 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |