Ražotājs: Targus
Modelis: TED002EU
EAN: 5051794022735
Targus Education Basic. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"). Svars: 200 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Produkta galvenā krāsa | Melns, Pelēks |
| Paplašināms | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 30 mm |
| Dziļums | 360 mm |
| Augstums | 270 mm |
| Svars | 200 g |
| Iepakojuma platums | 20 mm |
| Iepakojuma dziļums | 360 mm |
| Iepakojuma augstums | 265 mm |
| Iepakojuma svars | 210 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 480 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 265 mm |
| Kastes garums (Master) | 280 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 385 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,51 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |