| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Targus "13-14" GeoLite EcoSmart Slim Brief (schwarz, bis | €17.90 |
|
www.easynotebooks.de |
Targus GeoLite, Slip case, 35,6 cm (14"), Schultergurt, 400 g | €20.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Somas veids | Slip case |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Dzimtes tips | Abiem dzimumiem |
| Ārējās kabatas | Priekšējā kabata |
| Rokturi pārnēsāšanai | Jā |
| Pleca siksna | Jā |
| Noņemama plecu siksna | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Pārstrādāts materiāls | Jā |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 375 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 400 g |