| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
TARGUS LOMAX 13.3" ULTRBK TPLOAD BLK | €44.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 395 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Svars | 790 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 330 x 178 x 229 mm |
| Iepakojuma platums | 395,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 70,9 mm |
| Iepakojuma augstums | 292 mm |
| Iepakojuma svars | 800 g |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 330 x 178 x 229 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 180 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 325 mm |
| Kastes garums (Master) | 422,9 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 305 mm |
| Kastes svars (Master) | 4,69 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |