Ražotājs: Epson
Modelis: C31CD38025A1
EAN: 8715946546865
Epson TM-T70II (025A1). Drukāšanas tehnoloģija: Termisks, Tips: POS printeris, Maksimālā izšķirtspēja: 180 x 180 DPI. Atbalstītais papīra platums: 80 mm. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, USB savienotājs: USB Veids-B. Skaņas spiediena līmenis (drukāšana): 55 dB, Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 360000 h, Autogriezēja izturība: 1,7 milijons griezieni. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB savienotājs | USB Veids-B |
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Termisks |
| Tips | POS printeris |
| Maksimālā izšķirtspēja | 180 x 180 DPI |
| Drukas ātrums | 250 mm/sec |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Wi-Fi | Nē |
| Īpašības | |
| Skaņas spiediena līmenis (drukāšana) | 55 dB |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 360000 h |
| Autogriezēja izturība | 1,7 milijons griezieni |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 194 mm |
| Augstums | 114 mm |
| Svars | 1,7 kg |
| Papīra padošana | |
| Atbalstītais papīra platums | 80 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas spriegums | 24 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 235 mm |
| Iepakojuma svars | 2,7 kg |