Ražotājs: Epson
Modelis: C31CA85051
EAN: 3540260103440
Epson TM-T88V (051): Powered USB, w/o PS, EDG. Drukāšanas tehnoloģija: Termisks, Tips: POS printeris, Maksimālā izšķirtspēja: 180 x 180 DPI. Drukas materiāla biezums: 55 - 80 µm, Maksimālais ruļļa diametrs: 8,3 cm, Atbalstītais papīra platums: 80, 58 mm. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Standarta interfeisi: USB 2.0. Iebūvēti svītrkodi: 2D, CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, EAN13, EAN8, ITF-14, MaxiCode, PDF417, QR..., Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 360000 h, Izcelsmes valsts: Ķīna. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Standarta interfeisi | USB 2.0 |
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Termisks |
| Tips | POS printeris |
| Maksimālā izšķirtspēja | 180 x 180 DPI |
| Drukas ātrums | 300 mm/sec |
| Drukāšanas ātrums | 11,8 ips |
| Īpašības | |
| Iebūvēti svītrkodi | 2D, CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, EAN13, EAN8, ITF-14, MaxiCode, PDF417, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 360000 h |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošība | UL1950/CSA C22.2 No. 950 |
| Sertifikācija | FCC/ICES-003 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 148 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 200 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 2 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 400 mm |
| Kastes garums (Master) | 490 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 255 mm |
| Daudzums uz paletes | 128 pcs |
| Daudzums kārtā | 16 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,55 m |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 192 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,55 m |
| Papīra padošana | |
| Atbalstītais papīra platums | 80, 58 mm |
| Maksimālais ruļļa diametrs | 8,3 cm |
| Drukas materiāla biezums | 55 - 80 µm |
| Drukāšanas tehnoloģija | |
| Kolonnu ietilpība | 80mm: 42/56; 58mm: 30/40 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva | 1.8 A |
| Barošanas avota tips | Līdzstrāvas |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Papildus informācija | |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |
| Dimensijas (WxDxH) | 145 x 195 x 148 mm |