Ražotājs: Epson
Modelis: C31CE94111A0
EAN: 8715946623702
Epson TM-T88VI (111A0). Drukāšanas tehnoloģija: Termisks, Tips: POS printeris, Maksimālā izšķirtspēja: 180 x 180 DPI. Maksimālais ruļļa diametrs: 8,3 cm, Atbalstītais papīra platums: 80 mm. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu, USB savienotājs: USB Type-A / USB Type-B, Seriālā interfeisa tips: RS-232. Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 360000 h, Izcelsmes valsts: Ķīna, Drošība: UL, CSA. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Type-A / USB Type-B |
| Sērijas saskarne | |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Standarta interfeisi | Ethernet, NFC, RS-232, USB 2.0 |
| Drukāšanas ātrums | |
| Drukāšanas tehnoloģija | Termisks |
| Tips | POS printeris |
| Krāsa | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 180 x 180 DPI |
| Drukas ātrums | 350 mm/sec |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 24 V |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Īpašības | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 360000 h |
| Griezējs | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Drošība | UL, CSA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 148 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Papildus informācija | |
| Vidējie cikli starp atteicēm (MCBF) | 70000000 |
| Elektromagnētiskā savietojamība | CE marking, EN55024 |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 235 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 2,64 kg |
| Papīra padošana | |
| Atbalstītais papīra platums | 80 mm |
| Maksimālais ruļļa diametrs | 8,3 cm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 400 mm |
| Kastes garums (Master) | 490 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 255 mm |
| Daudzums uz paletes | 128 pcs |
| Daudzums kārtā | 16 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,03 m |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 192 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,03 m |