Ražotājs: HP
Modelis: 4WA49EA
EAN: 0193808676581
HP Engage One All-in-One System Model 141. Displeja diagonāle: 35,6 cm (14"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora modelis: 3965U, Procesora frekvence: 2,2 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora frekvence | 2,2 GHz |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 3965U |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora stieples | 2 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 35,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Low halogen |
| Papildus informācija | |
| Atmiņas sloti | 1 |