Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Slēdzenes puzle |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Sertifikācija | CE |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 128 mm |
| Iepakojuma dziļums | 55 mm |
| Iepakojuma augstums | 207 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |