Ražotājs: Magic Puzzle
Modelis: 0896142
EAN: 8712051219783
Magic Puzzle 0896142. Tips: 3D puzle, Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | 3D puzle |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Intrastat kods | 95049080 |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 26,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 25,2 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 14,3 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 1,48 kg |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051576541 |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 270 mm |
| Kastes garums (Master) | 540 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 325 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 6,6 kg |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051065748 |
| Daudzums Master kastē | 48 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Holandiešu, Angļu, Vācu, Franču, Spāņu, Itālijas |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 73 mm |
| Iepakojuma augstums | 156 mm |
| Iepakojuma svars | 124 g |
| Valodas uz iepakojuma | Spāņu, Itālijas, Franču, Vācu, Holandiešu, Angļu |