Ražotājs: Magic Puzzle
Modelis: 2002845
EAN: 8712051051857
Magic Puzzle 2002845. Ieteicamais vecums (minim.): 8 gads(i). Svars: 76 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Intrastat kods | 95049080 |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 26,3 cm |
| Transportējamās kastes garums | 18,5 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 14,5 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 1,08 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051051864 |
| Oriģinālās kastes platums | 395 mm |
| Kastes garums (Master) | 540 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 325 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 9,2 kg |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051065762 |
| Daudzums Master kastē | 96 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Nē |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Holandiešu, Angļu, Vācu, Franču, Spāņu, Itālijas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Svars | 76 g |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Iepakojuma platums | 82 mm |
| Iepakojuma dziļums | 44 mm |
| Iepakojuma augstums | 141 mm |
| Iepakojuma svars | 79 g |
| Valodas uz iepakojuma | Spāņu, Itālijas, Franču, Vācu, Holandiešu, Angļu |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |