Ražotājs: Magic Puzzle
Modelis: 2007613
EAN: 8712051096292
Magic Puzzle 2007613. Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Intrastat kods | 95049080 |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 8,5 cm |
| Transportējamās kastes garums | 28 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 13 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 890 g |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051096308 |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 340 mm |
| Kastes garums (Master) | 560 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 390 mm |
| Galvenās kārbas neto svars | 10,7 kg |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8712051096285 |
| Daudzums Master kastē | 144 pcs |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Nē |
| Komplekta valodas (ISO 639 formāts) | Holandiešu, Angļu, Vācu, Franču, Spāņu, Itālijas |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Iepakojuma platums | 50 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 74 g |
| Valodas uz iepakojuma | Spāņu, Itālijas, Franču, Vācu, Holandiešu, Angļu |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |