Ražotājs: SmartGames
Modelis: SG 444
EAN: 5414301518594
SmartGames IQ XoXo. Ieteicamais vecums (minim.): 6 gads(i)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Smart Games Smart Games - IQ XOXO (SG444) 262077 (5414301518594) galda spēle | €15.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 6 gads(i) |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Izaicinājumu skaits | 120 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes platums | 10,2 cm |
| Transportējamās kastes garums | 35,8 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 15,2 cm |
| Transportējamās kastes svars | 2,35 kg |
| Transportēšanas kārbas tilpums | 5600 cm³ |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 25414301520218 |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 380 mm |
| Kastes garums (Master) | 440 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 325 mm |
| Kastes svars (Master) | 19,6 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 54300 cm³ |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 15414301520211 |
| Daudzums Master kastē | 96 pcs |
| Daudzums uz paletes | 2304 pcs |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 190 g |
| Vienības apjoms | 400 cm³ |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |