Ražotājs: Spin Master
Modelis: 6055892
EAN: 0778988297490
Spin Master Games 6055892. Ieteicamais prasmju līmenis: Vidējs, Ieteicamais vecums (minim.): 8 gads(i). Svars: 140 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 4 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 228,1 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 246,1 mm |
| Kastes svars (Master) | 980 g |
| Galvenās kārbas neto svars | 699 g |
| Galvenās (ārējās) kastes iepakojuma tips | Kartona kārba/tetrapaka |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes garums | 80 cm |
| Paletes augstums | 180 cm |
| Īpašības | |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais prasmju līmenis | Vidējs |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 203 mm |
| Dziļums | 127 mm |
| Augstums | 267 mm |
| Svars | 140 g |
| Drošības brīdinājums | |
| Vecuma brīdinājuma drošības direktīva (2009/48/CE) | Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 203,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 108 mm |
| Iepakojuma augstums | 228,6 mm |
| Iepakojuma svars | 349,3 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Produkta muitas kods (TARIC) | 9504908000 |
| Komerciāls ierīces tips | Atsevišķa patērētāja vienība |
| Importēšanas valsts (ISO 3166-1) | Francija |
| (cdm) Reconducted new drop | Jauns |