Ražotājs: Epson
Modelis: A62B098101
EAN: 3609740151682
Epson DP-105-101 ECW. Ierīces saderība: Strūklprinteris, Zīmolu saderība: Epson, Savietojamība: DM-D500BC DM-D500BB DM-D500BA DM-D210BC DM-D210BB DM-D210BA DM-D210 DM-D110BE DM-D110BC..., Produkta krāsa: Balts. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Epson Verlängerung DP-105 - A62B098101 | €25.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces saderība | Strūklprinteris |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | DM-D500BC DM-D500BB DM-D500BA DM-D210BC DM-D210BB DM-D210BA DM-D210 DM-D110BE DM-D110BC DM-D110BB DM-D110BA DM-D110 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 310 mm |
| Iepakojuma augstums | 48 mm |
| Iepakojuma svars | 170 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1200 pcs |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 45 cm |
| Daudzums kārtā | 200 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 200 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 1200 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 45 cm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |