Ražotājs: Acer
Modelis: KC.56301.EPL
EAN: 4054318256280
Acer Intel Xeon L5630. Procesora tips: Intel® Xeon® 5000 Sequence, Procesora ligzda: Socket B (LGA 1366), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Trīs kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 288 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.2. Procesora paketes izmērs: 42.5 mm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Acer Intel Xeon L5630 procesors 2,13 GHz 12 MB L3 | €1642.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Procesora modelis | L5630 |
| Procesora pamata frekvence | 2,13 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | Socket B (LGA 1366) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5,86 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| L3 kešatmiņas ātrums | 2,13 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 40 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,75 - 1,35 V |
| Soļu izpildījums | B1 |
| Kopnes tips | QPI |
| Kopnes/Kodola attiecība | 16 |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Īpašības | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.2 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 288 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066 MHz |
| Atmiņas kanāli | Trīs kanāli |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 63,1 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 42.5 mm |