Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F3829-L190
EAN: 4053026601184
Fujitsu Intel Xeon E5-2440 v2. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 V2 Family, Procesora ligzda: LGA 1356 (Ligzda B2), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Triple-channel, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 384 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Mērogojamība: 2S. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu Intel Xeon E5-2440 v2 procesors 1,9 GHz 20 MB L3 | €756.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 V2 Family |
| Procesora modelis | E5-2440V2 |
| Procesora pamata frekvence | 1,9 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora ligzda | LGA 1356 (Ligzda B2) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 16 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 7,2 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 20 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,30 V |
| Kopnes tips | QPI |
| QPI saišu skaits | 1 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 38,4 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Īpašības | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 24 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 384 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Trīs kanāli |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 80 °C |