Ražotājs: Fujitsu
Modelis: V26808-B8630-V10
EAN: 5711783387053
Fujitsu Intel Xeon E5-2630. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 750 GB, Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi: 800,1066,1333 MHz. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, Mērogojamība: 2S. Procesora paketes izmērs: 52.5 x 45.0 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu Intel Xeon E5-2630 procesors 2,3 GHz 15 MB L3 | €28.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 Family |
| Procesora modelis | E5-2630 |
| Procesora pamata frekvence | 2,3 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E5-2600 |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 7,2 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 15 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Kopnes tips | QPI |
| Kopnes/Kodola attiecība | 28 |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 42,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 1.0 |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Mērogojamība | 2S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 2 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 750 GB |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 77,4 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 52.5 x 45.0 mm |