Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26361-F4082-L826
EAN: 4063872008730
Fujitsu Intel Xeon Gold 6226R. Procesora tips: Intel® Xeon® Gold, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Heksa-kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 1000 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mērogojamība: 2S. Procesora paketes izmērs: 76 x 56.5 mm. Savietojamība: ThinkSystem SR570/SR630
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Gold |
| Procesora paaudze | 2nd Generation Intel® Xeon® Scalable |
| Procesora modelis | 6226R |
| Procesora pamata frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 32 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,9 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 22 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Kopnes tips | UPI |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora kodētais nosaukums | Cascade Lake |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Speed Shift Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Optane™ DC Persistent Memory atmiņas atbalsts | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - pamatfrekvence (Intel® SST-BF) | |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - veiktspējas profils (Intel® SST-PP) | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 48 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 1000 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2933 MHz |
| Atmiņas kanāli | Heksa-kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | ThinkSystem SR570/SR630 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 76 x 56.5 mm |