| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP AMD Phenom II X3 B75 procesors 3 GHz 6 MB L3 | €280.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | AMD Phenom II X3 |
| Procesora modelis | B75 |
| Procesora pamata frekvence | 3 GHz |
| Multikodola tips | 3 |
| Procesora ligzda | Ligzda AM3 |
| Procesors litogrāfija | 45 nm |
| Komponente | PC (dators) |
| Procesora darbības režīmi | 32-bit, 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,8 - 1,425 V |
| Soļu izpildījums | C2 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Desktops |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| AMD Virtualization Technology | Jā |