Ražotājs: HP
Modelis: 449166-001
EAN: 5711045014734
HP Intel Celeron 440. Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora ligzda: LGA 775 (Socket T), Procesors litogrāfija: 65 nm. Tirgus segments: Desktops, Processing Die tranzistoru skaits: 105 M, Processing Die izmērs: 77 kvadrātmilimetrs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Celeron 440 procesors 2 GHz 0,512 MB L2 | €237.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | 440 |
| Procesora pamata frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 1 |
| Procesora ligzda | LGA 775 (Socket T) |
| Procesors litogrāfija | 65 nm |
| Kaste | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 0,512 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Procesora priekšējā kopne | 800 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 1 - 1,3375 V |
| Savietojams mikroshēmojums | Intel® 3000, Intel 3100, Intel® 3210, Intel® 945G Express, Intel® 945GC Express, Intel® 945GZ Express, Intel® 945P Express, Intel 946PL Express, Intel® G31 Express, Intel® G33 Express, Intel® G35 Express, Intel® G41 Express, Intel® G43 Express, Intel® G45 Express, Intel® G965 Express, Intel® P31 Express, Intel® P35 Express, Intel® P43 Express, Intel® P45 Express, Intel® Q33 Express, Intel® Q35 Express, Intel® Q43 Express, Intel® Q45 Express, Intel® Q963 Express, Intel® Q965 Express |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Desktops |
| Processing Die tranzistoru skaits | 105 M |
| Processing Die izmērs | 77 kvadrātmilimetrs |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 60,4 °C |