Ražotājs: HP
Modelis: 687944-001
EAN: 4054842527382
HP Intel Core i5-3550. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora ligzda: LGA 1155 (Socket H2), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 2500, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 650 MHz, Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max): 1150 MHz. PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, SSE4.1, SSE4.2. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Core i5-3550 procesors 3,3 GHz 6 MB L3 | €483.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 3rd gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-3550 |
| Procesora pamata frekvence | 3,3 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1155 (Socket H2) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 77 W |
| Soļu izpildījums | E1 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 2500 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 650 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1150 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® FDI Technology | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX, SSE4.1, SSE4.2 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 67,4 °C |