Ražotājs: HP
Modelis: 436174-001
EAN: 5704327168829
HP Intel Pentium D 915. Procesora tips: Intel® Pentium® D, Procesora ligzda: LGA 775 (Socket T), Procesors litogrāfija: 65 nm. Tirgus segments: Desktops, Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits: 376 M, Grafikas un IMC Die Size: 162 kvadrātmilimetrs. Savietojamība: ProLiant ML110
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Pentium D 915 procesors 2,8 GHz 4 MB L2 | €195.22 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Pentium® D |
| Procesora modelis | 915 |
| Procesora pamata frekvence | 2,8 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 775 (Socket T) |
| Procesors litogrāfija | 65 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Pentium D 900 Series |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Procesora priekšējā kopne | 800 MHz |
| VID sprieguma amplitūda | 1,2 - 1,3375 V |
| FSB paritāte | |
| Procesora kodētais nosaukums | Irwindale |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Tirgus segments | Desktops |
| Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits | 376 M |
| Grafikas un IMC Die Size | 162 kvadrātmilimetrs |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 32 bit |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Physical Address Extension (PAE) | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 63,4 °C |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | ProLiant ML110 |
| Atmiņa | |
| ECC | |