Ražotājs: HP
Modelis: 742564-001
EAN: 5711783825623
HP Intel Pentium G3220. Procesora tips: Intel® Celeron® G, Procesora ligzda: LGA 1150 (Ligzda H3), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 350 MHz, Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max): 1100 MHz. Tirgus segments: Desktops, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4. Iepakojuma platums: 37,5 mm, Iepakojuma dziļums: 37,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Pentium G3220 procesors 3 GHz 3 MB L2 | €359.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Celeron® G |
| Procesora modelis | G3220 |
| Procesora pamata frekvence | 3 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 1150 (Ligzda H3) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | PC (dators) |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 32-bit, 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 3 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 53 W |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 21,3 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1100 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Desktops |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 37,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 37,5 mm |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72 °C |