Ražotājs: HP
Modelis: 662256-B21
HP Intel Xeon E5-2650L. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 750 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris. Procesora paketes izmērs: 52.5 mm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 Family |
| Procesora modelis | E5-2650L |
| Procesora pamata frekvence | 1,8 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 16 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,3 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 20 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 70 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,60 - 1,35 V |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 51,2 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Serveris |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 750 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 52.5 mm |