Ražotājs: HP
Modelis: L09264-001
HP Intel Xeon Gold 6132. Procesora tips: Intel® Xeon® Gold, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Heksa-kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mērogojamība: S4S
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Gold |
| Procesora paaudze | 1st Generation Intel® Xeon® Scalable |
| Procesora modelis | 6132 |
| Procesora pamata frekvence | 2,6 GHz |
| Multikodola tips | 14 |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon Gold 6000 Series |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 19,25 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 140 W |
| Soļu izpildījums | H0 |
| Kopnes tips | UPI |
| Procesora kodētais nosaukums | Skylake |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Speed Shift Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) bloki | 1 |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 48 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mērogojamība | S4S |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666 MHz |
| Atmiņas kanāli | Heksa-kanāls |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 86 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Mode-based Execute Control (MBE) versija | |
| Intel® Volume Management Device (VMD) versija | |
| UPI saišu skaits | 3 |