Ražotājs: Intel
Modelis: LH8066803102701
EAN: 8592978323356
Intel Atom E3930. Procesora tips: Intel Atom®, Procesora ligzda: BGA 1296, Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 8 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3L-SDRAM, LPDDR4-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 500, Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa: 2 GB, Iebūvētā grafikas adaptera atbalstītās izejas: DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI, MIPI-DSI. Tirgus segments: Integrēta, Fiziskās adreses paplašinājums (PAE): 40 bit, Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN): 5A992CN3. USB versija: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel Atom® |
| Procesora modelis | x5-E3930 |
| Procesora pamata frekvence | 1,3 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | BGA 1296 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Procesora stieples | 2 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 1,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 6,5 W |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 34,1 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Apollo Lake |
| Procesors ARK ID | 96486 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 500 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera atbalstītās izejas | DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI, MIPI-DSI |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 400 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera impulsā frekvence | 550 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera 4K atbalsts | |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (DisplayPort) | 4096 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (eDP - Integrated Flat Panel) | 3840 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 3840 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (eDP - Integrated Flat Panel) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (DisplayPort) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (HDMI) | 30 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x5A85 |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Izpildes vienību skaits | 12 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Smart Connect Technology | |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio) | |
| Intel® Secure Boot | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Rapid Storage Technology | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel Virtualization tehnoloģija Itanium (VT-i) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Integrēta |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 6 |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Physical Address Extension (PAE) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 40 bit |
| PCI Express CEM versija | 2.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992CN3 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G154294 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1866,2133 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Minimālā darba temperatūra | -40 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tcase | 103 °C |
| Tjunction | 110 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 85 °C |
| I/O konfigurācija | |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB pieslēgvietu skaits | 8 |
| SATA savienotāju kopskaits | 2 |
| SATA III savienotāju skaits | 2 |
| Iebūvēts LAN | Nē |
| General Purpose IO | Yes |
| UART | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | System on Chip |
| Maksimālā grafikas adaptera atmiņa | 2 GB |
| Statuss | Launched |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (DisplayPort) | 4096x2160 @60Hz |
| OpenGL atbalsts | |
| Izlaides datums | Q4'16 |
| Maksimālā atmiņa | 8 GB |
| Procesora ID | 0x5A85 |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Grafikas izeja | eDP/DP/HDMI/MIPI-DSI |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 24 x 31 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |