Ražotājs: Intel
Modelis: BX80701G5925SRK26
EAN: 5032037198875
Intel Celeron G5925. Procesora tips: Intel® Celeron® G, Procesora ligzda: LGA 1200 (Socket H5), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 610, Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa: 64 GB, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 350 MHz. Tirgus segments: Desktops, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
wasd.ee |
Cpu|intel|celeron|g5925|comet lake|3600 mhz|cores 2|4mb|socket lga1200|58 watts|gpu uhd 610|box|bx80701g5925srk26 | €67.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® G |
| Procesora modelis | G5925 |
| Procesora pamata frekvence | 3,6 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | Jā |
| Dzesētājs komplektā | Jā |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 58 W |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 41,6 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Comet Lake |
| Procesors ARK ID | 201887 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 610 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 64 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1050 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera 4K atbalsts | Jā |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (DisplayPort) | 4096 x 2304 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (eDP - Integrated Flat Panel) | 4096 x 2304 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera maksimālā izšķirtspēja (HDMI) | 4096 x 2160 pikseļi |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (eDP - Integrated Flat Panel) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (HDMI) | 30 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera atjaunināšanas intensitāte pie maksimālās izšķirtspējas (DisplayPort) | 60 Hz |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x9BA8 |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Nē |
| Intel® Turbo Boost Technology | Nē |
| Intel® Quick Sync Video Technology | Jā |
| Intel® InTru™ 3D Technology | Jā |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Thermal Velocity Boost | Nē |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | Nē |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | Jā |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Nē |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Boot Guard | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Jā |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Tirgus segments | Desktops |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Mērogojamība | 1S |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2015C |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tjunction | 100 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85423119 |