Ražotājs: Intel
Modelis: BX8071512400FSRL4W
EAN: 0675901985888
Intel Core i5-12400F. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora ligzda: LGA 1700, Procesora ražotājs: Intel. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 128 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM. Tirgus segments: Desktops, Lietošanas apstākļi: PC/Client/Tablet, PCI Express slotu versija: 5.0, 4.0. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba. Procesora paketes izmērs: 45 x 37.5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL Core i5-12400F 2.5GHz LGA1700 Box | €137.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12400F |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 1700 |
| Kaste | Jā |
| Procesora stieples | 12 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Veiktspējas kodoli | 6 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Veiktspējas kodola pastiprinātā frekvence | 4,4 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Maksimālā turbo jauda | 117 W |
| Procesora bāzes jauda | 65 W |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Maksimālais DMI joslu skaits | 8 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 76,8 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Alder Lake |
| Procesors ARK ID | 134587 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Īpašības | |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Tirgus segments | Desktops |
| Lietošanas apstākļi | PC/Client/Tablet |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 20 |
| PCI Express slotu versija | 5.0, 4.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Direct Media Interface (DMI) versija | 4.0 |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Mērogojamība | 1S |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992CN3 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G167599 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Speed Shift Technology | Jā |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Jā |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Jā |
| Intel® Thread Director | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Jā |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jā |
| Mode-based Execute vadība (MBE) | Jā |
| Intel® Boot Guard | Jā |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | Jā |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | Nē |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Jā |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Atmiņas joslas platums (max) | 76,8 GB/s |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tjunction | 100 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 45 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85423119 |