Ražotājs: Intel
Modelis: CM80616004794AA
EAN: 0735858213967
Intel Core i5-661. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora ligzda: LGA 1156 (Socket H), Procesors litogrāfija: 32 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 16 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 900 MHz. Tirgus segments: Desktops, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, Processing Die tranzistoru skaits: 382 M. Iepakojuma platums: 81 mm, Iepakojuma dziļums: 114 mm, Iepakojuma augstums: 102 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-661 |
| Procesora pamata frekvence | 3,33 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | LGA 1156 (Socket H) |
| Procesors litogrāfija | 32 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Procesora sērija | Intel Core i5-600 Desktop Series |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 2,5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 87 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,4 V |
| Soļu izpildījums | C2 |
| Kopnes tips | DMI |
| Kopnes/Kodola attiecība | 25 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 21 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Clarkdale |
| Procesora kods | SLBNE |
| Procesors ARK ID | 43553 |
| Paaudze | 6th Generation |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 900 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 2 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 1.0 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Dual Display Capable Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® FDI Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® 64 | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Desktops |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8 |
| Processing Die tranzistoru skaits | 382 M |
| Processing Die izmērs | 81 kvadrātmilimetrs |
| Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits | 177 M |
| Grafikas un IMC Die Size | 114 kvadrātmilimetrs |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.2 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 45 nm |
| PCI Express CEM versija | 2.0 |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 36 bit |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 81 mm |
| Iepakojuma dziļums | 114 mm |
| Iepakojuma augstums | 102 mm |
| Iepakojuma svars | 394 g |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 69,8 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 69,8 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Procesora kešatmiņa | 4096 KB |
| Produkta veids | Processor |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Kopnes ātrums | 2.5 GT/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Izstrādājumu saime | Previous Generation Intel Core i5 Processor |
| Maksimālā atmiņa | 16,38 GB |
| Procesora zīmols | Intel Core i5 |
| Kopnes joslas platums | 2,5 |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Izlaides datums | Q1'10 |
| Statuss | Discontinued |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16,38 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16777 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |