Ražotājs: Intel
Modelis: BX80677I57640X
EAN: 0735858340977
Intel Core i5-7640X. Procesora tips: Intel® Core™ i5 X-series, Procesora ligzda: LGA 2066 (Socket R4), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 64 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Desktops, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 4,2 GHz. Iepakojuma platums: 44 mm, Iepakojuma dziļums: 116 mm, Iepakojuma augstums: 101 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL Core i5 7640X, 4GHz, 4-ydin, 6MB, LGA2066, Box | €325.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 X-series |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-7640X |
| Procesora pamata frekvence | 4 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 2066 (Socket R4) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | PC (dators) |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 112 W |
| Soļu izpildījums | B0 |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 42 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Procesora kods | SR3FR |
| Procesors ARK ID | 121500 |
| Paaudze | 7th Generation |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 4,2 GHz |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® 64 | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2666 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Īpašības | |
| Tirgus segments | Desktops |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2017X |
| Mērogojamība | 1S |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 44 mm |
| Iepakojuma dziļums | 116 mm |
| Iepakojuma augstums | 101 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 6144 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Kopnes ātrums | 8 GT/s |
| Maksimālā atmiņa | 64 GB |
| Izstrādājumu saime | Intel Core Processors |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Izlaides datums | Q2'17 |
| Statuss | Discontinued |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Kopnes joslas platums | 8 |
| Procesora zīmols | Intel Core i7 X-series Intel Core i7 X-series processor |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 65536 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |