Ražotājs: Intel
Modelis: BX80537T7500
EAN: 0675900881778
Intel Core T7500. Procesora tips: Intel® Core™2 Duo, Procesora ligzda: Ligzda 478, Procesors litogrāfija: 65 nm. Tirgus segments: Mobilais, Processing Die tranzistoru skaits: 291 M, Processing Die izmērs: 143 kvadrātmilimetrs. Iepakojuma platums: 152 mm, Iepakojuma dziļums: 242 mm, Iepakojuma augstums: 141 mm. Procesora paketes izmērs: 35mm x 35mm. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-x, Cache memory: 4 MB
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL PROCESSEUR MOBILE 1 X INTEL CORE 2 DUO T7500 2.2 GHZ (800 MHZ) : MICRO FCPGA 478 BROCHES, L2 4 MO, BOITE, GARANTIE FABRICANT 3 ANS. | €275.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™2 Duo |
| Procesora modelis | T7500 |
| Procesora pamata frekvence | 2,2 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora ligzda | Ligzda 478 |
| Procesors litogrāfija | 65 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Portatīvais dators |
| Procesora sērija | Intel Core 2 Duo T7000 Series |
| Procesora stieples | 2 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 |
| Procesora priekšējā kopne | 800 MHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| VID sprieguma amplitūda | 1,075 - 1,25 V |
| Savietojams mikroshēmojums | Intel® GME965 Express |
| FSB paritāte | |
| Soļu izpildījums | E1 |
| Kopnes tips | FSB |
| Kopnes/Kodola attiecība | 11 |
| Procesora kodētais nosaukums | Merom |
| Procesors ARK ID | 29761 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Īpašības | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Mobilais |
| Processing Die tranzistoru skaits | 291 M |
| Processing Die izmērs | 143 kvadrātmilimetrs |
| Grafikas un IMC Die tranzistoru skaits | 291 M |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 3A991.A.1 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | NA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 152 mm |
| Iepakojuma dziļums | 242 mm |
| Iepakojuma augstums | 141 mm |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-x |
| Papildu SKU | Nē |
| Cache memory | 4 MB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 4096 KB |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel Core2 Duo T7500 (4M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB) |
| Statuss | Discontinued |
| Procesora serdeņu spriegums | 1.075 - 1.250 V |
| Dzimšanas datums | Q3'06 |
| Kopnes vienības veids | MHz |
| Kopnes joslas platums | 800 |
| Procesora zīmols | Intel Core2 Duo |
| Izlaides datums | Q3'06 |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Kopnes ātrums | 800 MHz |
| Izstrādājumu saime | Legacy Intel Core2 Processor |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 35mm x 35mm mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85423119 |