Ražotājs: Intel
Modelis: BX806955220
EAN: 0675901758123
Intel Xeon 5220. Procesora tips: Intel® Xeon® Gold, Procesora ligzda: LGA 3647 (Socket P), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Heksa-kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 1,02 TB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512, Mērogojamība: 4S. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba. Procesora paketes izmērs: 76mm x 56.5mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Intel Xeon GO-5220 2200 3647 BOX | Gold 5220 | €2057.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® Gold |
| Procesora paaudze | 2nd Generation Intel® Xeon® Scalable |
| Procesora modelis | 5220 |
| Procesora pamata frekvence | 2,2 GHz |
| Multikodola tips | 18 |
| Procesora ligzda | LGA 3647 (Socket P) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | Jā |
| Dzesētājs komplektā | Jā |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 36 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,9 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 24,75 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 125 W |
| Procesora kodētais nosaukums | Cascade Lake |
| Procesors ARK ID | 193388 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Speed Shift Technology | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jā |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) bloki | 1 |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - pamatfrekvence (Intel® SST-BF) | Nē |
| Intel® Run Sure tehnoloģija | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Resource Director tehnoloģija (Intel® RDT) | Jā |
| Intel® TSX-NI | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 | Nē |
| Intel® Optane™ DC Persistent Memory atmiņas atbalsts | Jā |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Jā |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jā |
| Intel® Speed Select tehnoloģija - veiktspējas profils (Intel® SST-PP) | Nē |
| Mode-based Execute vadība (MBE) | Jā |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel Speed Select tehnoloģija (SST) | Nē |
| Intel® Optane™ DC Persistent Memory tehnoloģija | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 48 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512 |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Mērogojamība | 4S |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 1,02 TB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2667 MHz |
| Atmiņas kanāli | Heksa-kanāls |
| ECC | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Produkta veids | Processor |
| Izlaides datums | Q2'19 |
| Statuss | Launched |
| Atmiņas ātrums (maksimālais) | 2667 MHz |
| UPI saišu skaits | 2 |
| Apkalpošanas statuss | Baseline Servicing |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 87 °C |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 1 TB |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 76mm x 56.5mm mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85423119 |