Ražotājs: Intel
Modelis: CM8064601467204
EAN: 0675901217941
Intel Xeon E3-1220 v3. Procesora tips: Intel® Xeon® E3 V3 Family, Procesora ligzda: LGA 1150 (Ligzda H3), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 3,5 GHz. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL XEON PROCESSOR E3-1220V3 3.10GHZ 8M 4 CORES 80W C0 | €58.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E3 V3 Family |
| Procesora modelis | E3-1220 v3 |
| Procesora pamata frekvence | 3,1 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1150 (Ligzda H3) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | Nē |
| Dzesētājs komplektā | Nē |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E3-1200 v3 |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| Soļu izpildījums | C0 |
| Kopnes tips | QPI |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Haswell |
| Procesora kods | SR154 |
| Procesors ARK ID | 75052 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) | Jā |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Nē |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Smart Cache | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® Fast Memory Access | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 3,5 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Enhanced Halt State | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® TSX-NI | Jā |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® TSX-NI version | 1,00 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | Nē |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Idle States | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Mērogojamība | 1S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 22 nm |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2013D |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | Jā |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Savietojamība | Intel S1200V3RPL, S1200V3RPS, S1200V3RPO, S1200V3RPM, R1304RPSSFBN, R1304RPOSHBN, R1208RPOSHOR, P4308RPLSHDR, R1208RPMSHOR, R1304RPMSHOR |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32768 MB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Procesora kešatmiņa | 8192 KB |
| Produkta veids | Processor |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Kopnes joslas platums | 5 |
| Kopnes ātrums | 5 GT/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Procesora zīmols | Intel Xeon |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E3 v3 Family |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Izlaides datums | Q2'13 |
| Statuss | Launched |
| Maksimālā atmiņa | 32 GB |
| Apkalpošanas statuss | End of Servicing Lifetime |
| Servisa atjauninājumu beigu datums | Wednesday, June 30, 2021 |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |