Ražotājs: Intel
Modelis: BX80637E31230V2
EAN: 0071040170862
Intel Xeon E3-1230V2. Procesora tips: Intel® Xeon® E3 V2 Family, Procesora ligzda: LGA 1155 (Socket H2), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2, AVX. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 3,7 GHz. Iepakojuma tips: Mazumtirdzniecības kārba
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU QC 3.3GHz E3-1230V2 8MB | €58.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E3 V2 Family |
| Procesora modelis | E3-1230V2 |
| Procesora pamata frekvence | 3,3 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1155 (Socket H2) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E3-1200 v2 |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| L3 kešatmiņas ātrums | 3,3 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 69 W |
| Soļu izpildījums | E1 |
| Kopnes tips | DMI |
| Kopnes/Kodola attiecība | 33 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 25,6 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Ivy Bridge |
| Procesora kods | SR0P4 |
| Procesors ARK ID | 65732 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Fast Memory Access | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 3,7 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Cache memory | 8 MB |
| Savietojamība | Intel S1200KP, S1200BTSR, S1200KPR, S1200BTLR, R1304BTLSHBNR, R1304BTLSFANR, R1304BTSSFANR, P4304BTLSHCNR, P4304BTLSFCNR, P4304BTSSFCNR |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 33554 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32,77 GB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Procesora kešatmiņa | 8192 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Produkta veids | Processor |
| Kopnes joslas platums | 5 |
| Dzimšanas datums | Q2'12 |
| Izlaides datums | Q2'12 |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E3 v2 Family |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Kopnes ātrums | 5 GT/s |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel Xeon E3-1230 v2 (8M Cache, 3.30 GHz) |
| Procesora zīmols | Intel Xeon v2 |
| Maksimālā atmiņa | 32,77 GB |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Statuss | Discontinued |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 65,8 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |