Ražotājs: Intel
Modelis: BX80677E31240V6
EAN: 0735858328180
Intel Xeon E3-1240V6. Procesora tips: Intel® Xeon® E3 v6, Procesora ligzda: LGA 1151 (Ligzda H4), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 64 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, DDR3L-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 4,1 GHz. Iepakojuma platums: 70 mm, Iepakojuma dziļums: 116 mm, Iepakojuma augstums: 101 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL XEON E3-1240v6 3.70GHz CPU 1151 6MB 4/8 BOX | €332.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E3 v6 |
| Procesora modelis | E3-1240V6 |
| Procesora pamata frekvence | 3,7 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,1 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 72 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,55 - 1,52 V |
| Soļu izpildījums | B0 |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 37,5 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Procesora kods | SR327 |
| Procesors ARK ID | 97469 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā grafikas adaptera 4K atbalsts | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Mērogojamība | 1S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Memory Protection Extensions (Intel® MPX) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 4,1 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® TSX-NI version | 1,00 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Optane™ Memory savietojams | |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Boot Guard | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1866,2400 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 70 mm |
| Iepakojuma dziļums | 116 mm |
| Iepakojuma augstums | 101 mm |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 8192 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Izlaides datums | Q1'17 |
| Procesora zīmols | Intel Xeon |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (HDMI) | N/A |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (DisplayPort) | N/A |
| Maksimālā atmiņa | 64 GB |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (VGA) | N/A |
| Kopnes joslas platums | 8 |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Maksimālā izšķirtspēja un atjaunināšanas intensitāte (Integrated Flat Panel) | N/A |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Statuss | Launched |
| Kopnes ātrums | 8 GT/s |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processors |
| Apkalpošanas statuss | Baseline Servicing |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 65536 MB |
| Savietojamība | Server Board S1200SPLR Server Board S1200SPOR Server Board S1200SPSR Server System R1304SPOSHBNR Server System R1304SPOSHORR Server System R1208SPOSHORR |
| Grafikas izeja | N/A |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85423119 |