Ražotājs: Intel
Modelis: CM8063701098906
EAN: 0675901148450
Intel Xeon E3-1265LV2. Procesora tips: Intel® Xeon® E3 V2 Family, Procesora ligzda: LGA 1155 (Socket H2), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Duālais kanāls, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 32 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 2500, Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence: 650 MHz, Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max): 1150 MHz. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4, Atbalstāmie instrukciju komplekti: SSE4.1, SSE4.2, AVX. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 3,5 GHz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU XEON E3-1265Lv2 2.50GHz 4C 8MB 45W | €112.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E3 V2 Family |
| Procesora modelis | E3-1265LV2 |
| Procesora pamata frekvence | 2,5 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora ligzda | LGA 1155 (Socket H2) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E3-1200 v2 |
| Procesora stieples | 8 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 8 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Kopnes tips | DMI |
| Procesora kodētais nosaukums | Ivy Bridge |
| Procesors ARK ID | 65728 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 2500 |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 650 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1150 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Dual Display Capable Technology | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® FDI Technology | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 3,5 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2, AVX |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32,77 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 33554 MB |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 8192 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Izlaides datums | Q2'12 |
| Kopnes joslas platums | 5 |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E3 v2 Family |
| Maksimālā atmiņa | 32,77 GB |
| Procesora zīmols | Intel Xeon |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Statuss | Discontinued |
| Kopnes ātrums | 5 GT/s |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |