Ražotājs: Intel
Modelis: CM8063501288301
EAN: 0014445240853
Intel Xeon E5-2620V2. Procesora tips: Intel® Xeon® E5 Family, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX, Mērogojamība: 2S. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 2,6 GHz. Iepakojuma platums: 44 mm, Iepakojuma dziļums: 140 mm, Iepakojuma augstums: 117 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU XEON E5-2620v2 2.10GHz 6C 15MB 80W | €58.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon® E5 Family |
| Procesora modelis | E5-2620V2 |
| Procesora pamata frekvence | 2,1 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | Nē |
| Dzesētājs komplektā | Nē |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E5-2600 v2 |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 7,2 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 15 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 80 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,3 V |
| Kopnes tips | QPI |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 51,2 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Ivy Bridge EP |
| Procesors ARK ID | 75789 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Nē |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Nē |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 2,6 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology version | 0,00 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® Demand Based Switching | Jā |
| Intel® Enhanced Halt State | Jā |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | Nē |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Īpašības | |
| Idle States | Jā |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 46 bit |
| Mērogojamība | 2S |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 2 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 44 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 117 mm |
| Iepakojuma svars | 130 g |
| Iepakojuma tips | Mazumtirdzniecības kārba |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 786432 MB |
| Tehniskās detaļas | |
| Procesora kešatmiņa | 15360 KB |
| Produkta veids | Processor |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR3-SDRAM |
| Kopnes ātrums | 7.2 GT/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Procesora zīmols | Intel Xeon |
| Maksimālā atmiņa | 768 GB |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E5 v2 Family |
| Kopnes joslas platums | 7,2 |
| Statuss | Launched |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Izlaides datums | Q3'13 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 71 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 52.5mm x 45mm mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |