Ražotājs: Intel
Modelis: CM8064401575702
EAN: 0675901287234
Intel Xeon E5-2650LV3. Procesora tips: Intel® Xeon E5 v3, Procesora ligzda: LGA 2011-v3, Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: x4, x8, x16, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 2,5 GHz. Procesora paketes izmērs: 52.5mm x 45mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon E5 v3 |
| Procesora modelis | E5-2650LV3 |
| Procesora pamata frekvence | 1,8 GHz |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora ligzda | LGA 2011-v3 |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E5-2600 v3 |
| Procesora stieples | 24 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 9,6 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| L3 kešatmiņas ātrums | 1,8 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,3 V |
| Soļu izpildījums | M1 |
| Kopnes tips | QPI |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 68 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Haswell |
| Procesora kods | SR1Y1 |
| Procesors ARK ID | 81903 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 2,5 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Demand Based Switching | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 0,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | x4, x8, x16 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 2 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 46 bit |
| Physical Address Extension (PAE) | |
| Mērogojamība | 2S |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1600,1866,2133 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Cache memory | 30 MB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 786432 MB |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 30720 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E5 v3 Family |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Dzimšanas datums | Q3'14 |
| Procesora zīmols | Intel Xeon v2 |
| Maksimālā atmiņa | 768 GB |
| Statuss | Discontinued |
| Kopnes joslas platums | 9,6 |
| Kopnes ātrums | 9.6 GT/s |
| Procesora serdeņu spriegums | 0.65–1.30 V |
| Izlaides datums | Q3'14 |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel Xeon E5-2650L v3 (30M Cache, 1.80 GHz) |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 63,6 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 52.5mm x 45mm mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |