Ražotājs: Intel
Modelis: CM8066902026904
EAN: 0675901398596
Intel Xeon E7-4850V4. Procesora tips: Intel® Xeon E7 v4, Procesora ligzda: LGA 2011 (Socket R), Procesors litogrāfija: 14 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 3072 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, DDR3-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, PCI Express konfigurācijas: 1x16, 1x4, 1x8, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence: 2,8 GHz. Procesora paketes izmērs: 45mm x 52.5mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Intel Xeon E7-4850V4 processor 2.10 GHz 40 MB Smart Cache | €1011.34 |
|
eltek.lv |
Procesor serwerowy Intel Xeon E7-4850 v4, 2.1 GHz, 40 MB, OEM (CM8066902026904) | €1262.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon E7 v4 |
| Procesora modelis | E7-4850V4 |
| Procesora pamata frekvence | 2,1 GHz |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora ligzda | LGA 2011 (Socket R) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Kaste | |
| Dzesētājs komplektā | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora sērija | Intel Xeon E7-4800 v4 |
| Procesora stieples | 32 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 40 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Thermal Design Power (TDP) | 115 W |
| Soļu izpildījums | B0 |
| Kopnes tips | QPI |
| QPI saišu skaits | 3 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 85 GB/s |
| Procesora kodētais nosaukums | Broadwell |
| Procesora kods | SR2S2 |
| Procesors ARK ID | 93806 |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Īpašības | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 32 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x4, 1x8 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0 |
| PCI Express CEM versija | 3.0 |
| Fiziskās adreses paplašinājums (PAE) | 46 bit |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Mērogojamība | S4S |
| Physical Address Extension (PAE) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 4 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G077159 |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frekvence | 2,8 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Instruction Replay Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Instruction Replay Technology version | 0,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Intel® TSX-NI version | 1,00 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 3072 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, DDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1066,1333,1600,1866 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | |
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta veids | Processor |
| Procesora kešatmiņa | 40960 KB |
| Atbalstītās atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, DDR3-SDRAM |
| Kopnes joslas platums | 8 |
| Procesora zīmols | Intel Xeon |
| Izlaides datums | Q2'16 |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Kopnes vienības veids | GT/s |
| Izstrādājumu saime | Intel Xeon Processor E7 v4 Family |
| Statuss | Launched |
| Kopnes ātrums | 8 GT/s |
| Apkalpošanas statuss | End of Servicing Updates |
| Servisa atjauninājumu beigu datums | Thursday, June 30, 2022 |
| Papildus informācija | |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 3000 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 3145728 MB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 69 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Procesora paketes izmērs | 45mm x 52.5mm mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8542310001 |