Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XG7A85821
EAN: 0889488668908
Lenovo AMD EPYC 9254. Procesora tips: AMD EPYC, Procesora ligzda: Socket SP5, Procesora ražotājs: AMD. Atmiņas kanāli: Okta-kanāls, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM, Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi: 3200 MHz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LENOVO AMD EPYC 9254 | €4997.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD EPYC |
| Procesora modelis | 9254 |
| Procesora pamata frekvence | 2,9 GHz |
| Multikodola tips | 24 |
| Procesora ligzda | Socket SP5 |
| Dzesētājs komplektā | |
| Procesora stieples | 48 |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,15 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 128 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 200 W |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 460,8 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Okta-kanāls |