Ražotājs: Lenovo
Modelis: 00FK642
EAN: 0883436546072
Lenovo Intel Xeon E5-2620 v3. Procesora tips: Intel® Xeon E5 v3, Procesora ligzda: LGA 2011-v3, Procesors litogrāfija: 22 nm. Atmiņas kanāli: Četri kanāli, Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa: 768 GB, Procesora atbalstīta atmiņas veidi: DDR4-SDRAM. Tirgus segments: Serveris, Atbalstāmie instrukciju komplekti: AVX 2.0, Mērogojamība: 2S. Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL XEON PROCESSOR E5-2620 | €1218.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel® Xeon E5 v3 |
| Procesora modelis | E5-2620V3 |
| Procesora pamata frekvence | 2,4 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora ligzda | LGA 2011-v3 |
| Procesors litogrāfija | 22 nm |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 15 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 85 W |
| VID sprieguma amplitūda | 0,65 - 1,30 V |
| Kopnes tips | QPI |
| QPI saišu skaits | 2 |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 59 GB/s |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | Nē |
| Īpašības | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Jā |
| Tirgus segments | Serveris |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 40 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0 |
| Iegultās opcijas pieejamas | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 2 |
| Mērogojamība | 2S |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Nē |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | Nē |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | Jā |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Intel® Demand Based Switching | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Atmiņa | |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 768 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1600,1866 MHz |
| Atmiņas kanāli | Četri kanāli |
| ECC | Jā |
| Papildus informācija | |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Tcase | 72,6 °C |